O NAS

 

Koło Naukowe PROFIT jest jednym z najmłodszych kół na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Powstało ono w 2005r. z inicjatywy kilkunastu studentów II roku wydziału Gospodarki Narodowej (obecny wydział Nauk Ekonomicznych) i od tej pory systematycznie się rozwija. Od momentu powstania patronat nad kołem objął były rektor, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2004-2010, prof. zw. dr hab. Marian Noga, natomiast opiekunem naukowym jest dr Magdalena Stawicka (Katedra Makroekonomii).

Jak wygląda nasza działalność:

Realizujemy wiele projektów zgodnych z profilem koła.  Nawiązujemy współpracę z kołami naukowymi o podobnej  działalności nie tylko z naszej uczelni, lecz również z uniwersytetami z innych miast. Przeprowadzamy wszelkiego rodzaju badania naukowe, bierzemy udział w wielu konferencjach oraz organizujemyserię debat oksfordzkich,w których sami uczestniczymy. Prowadzimy również współpracę z działającym na naszej uczelni magazynem Finance News. Dodatkowo, zgodnie z tradycją, organizujemy coroczną świąteczną zbiórkę na rzecz wrocławskiego schroniska dla zwierząt.W naszym kole jesteśmy więc nastawieni  także na wszelkie indywidualne projekty. Dlatego jeśli masz jakiś pomysł (naukowy lub mniej), który chciałbyś zrealizować – ZAPRASZAMY 😉

Korzyści wynikające z członkostwa:

Dołącz do nas a zobaczysz, że realizacja projektów, które podejmujemy przyniesie Ci mnóstwo satysfakcji i zadowolenia. Działając w naszym kole zyskasz doświadczenie i cenny wpis do CV. Ponadto będziesz miał możliwość uczestniczenia w wielu dofinansowanych wyjazdach oraz poznasz sympatycznych ludzi, z którymi zgłębisz tajniki ekonomii i nie tylko!

Reklamy